Sharp 4T-C65GK4245KB 65" 4K UHD Frameless Smart TiVo TV
Out of stock - please contact us for availability
Select Screen Size
65"
70"
  • Product Dimensions84cm x 145cm x 10.1cm
  • SpeakersDolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4 Dolby Atmos®
  • Standard Refresh Rate60Hz
  • Manufacturer Guarantee3 years
  • EAN5905683271219
Euronics
The Sharp 4T-C65GK4245KB 65" 4K UHD Frameless Smart TiVo TV offers stunning picture quality and smart features for an immersive viewing experience.
Key features include:
  • 65" 4K UHD display for crisp, clear images
  • Frameless design for a sleek, modern look
  • Smart TV capabilities for streaming your favorite content
  • TiVo integration for easy access to live TV, streaming services, and more
  • Multiple HDMI and USB ports for connecting external devices
  • Built-in Wi-Fi for seamless internet connectivity
More Information
Manufacturer Sharp
GTIN 5905683271219
Model Number 4T-C65GK4245KB
Standard Refresh Rate 60Hz
Close